BIKEIN MTB Handlebar Поставите Планински Велосипед за Еден Облик на Handlebars + Seatpost + Матични Целосна Јаглерод Ultralight 470g/Поставува Мат Црна

BIKEIN MTB Handlebar Поставите Планински Велосипед за Еден Облик на Handlebars + Seatpost + Матични Целосна

DEN 2599.00
-5 %
DEN 2736.00

Тековен


BIKEIN Јаглерод Планина Suite = 1pcs (Рамен Или Пораст) Handlebar + 1pcs Seatpost + 1pcs Произлегуваат Пред вас, ве молиме да ни кажете следен сингл треба големина,
Како што се : Handlebar 700 мм, Матични 6 Степени 90mm, Seatpost 31.6 mm. Ви благодариме!
ИНФОРМАЦИИ :
BIKEIN Бренд RXL Серија Целосна Јаглерод Планински Велосипед возење Велосипед MTB Handlebar + Seatpost + Матични Велосипед Handlebars Поставите Мат Црна 470g.
ESCRIPTION & МАТЕРИЈАЛИ
Јаглерод Влакна композитни изградба
Засилен кочница лост зони
3 K јаглерод ткаат
Материјал : Handlebar + Седиште Пост Целосна 3k Карбонски Влакна, Матични Целосна UD Јаглерод Рамен Handlebar : 600/620/640/660/680/700 мм,со Дијаметар : 31.8 mm Пораст Handlebar : 620/640/660/680/700/720mm,со Дијаметар : 31.8 mm Седиште Пост Должина : 400mm,со Дијаметар : 27.2/30.8/31.6 мм
Матични Должина : 6/17 Степени, 80/90/100/110mm,31.8 mm
Боја : Црна Мат
Тежина : 470g
Велосипед Тип : Планински Велосипед
Помина EN 14766 Sandards и ЈАПОНИЈА JIS тест Стандарди.


Останатите карактеристики

Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar
Компоненти:
Handlebar
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
P10MH
Употреба:
Планински Велосипеди
Бренд Име:
BIKEIN Про
Материјал:
Јаглерод Влакна
боја:
Мат Црна
Тежина:
470g/Set
Материјал На Handlebar, Седиште Пост:
Целосна 3k Јаглерод
Материјал На Матични:
Целосна UD Јаглерод
станот handlebar:
600/620/640/660/680/700 мм, со Дијаметар
пораст handlebar:
620/640/660/680/700/720mm, со Дијаметар
седиштето пост:
Должина
Матични:
Агол
Потекло:
произведено во Кина

Слични понуди