4pcs/многу R0.25*D4*20.5*50L*2F HRC55 Волфрам солидна карбид Обложени Заострените Топката Носот Крајот Мелници коси и конус мелење машина

4pcs/многу R0.25*D4*20.5*50L*2F HRC55 Волфрам солидна карбид Обложени Заострените Топката Носот Крајот Мелници

DEN 1303.68

Тековен

0 50 CP-R1-D6-20-50 2 R1.0 1/4" 1-1/4" 3" Точка БР. Ве молиме контактирајте со нас за детали.
Плаќањето мора да се примени 7 дена откако ќе заврши понудата.
Достапни превозот услуга : EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ. EMS обично трае околу 6-13 дена, повеќе или помалку, ако за далечински регионот, тоа ќе биде малку повеќе време, ако за купувачот е прилагодено причина, тоа ќе биде малку подолго време.


Останатите карактеристики

Дијаметар:
4mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
JERRAY
Материјал:
Карбид
Обложување:
TiAIN
Вкупна Должина:
50mm
Број На Модел На:
CP-R0.25*D4*20.5*50-HRC55
Работел материјал цврстина:
HRC55
Флејта:
2 флејта
Флејта должина:
за 20.5 mm
Вкупна Должина:
50mm
Радиус:
0.25 mm
Соодветни Материјали:
нерѓосувачки челик,леано железо,Cu,Al,тешко дрво
is_customized:
Yes

Слични понуди