бесплатен превозот 20мм до 11mm Конектор за Универзален Гас-Апаратот Hook-Up за Полнење

бесплатен превозот 20мм до 11mm Конектор за Универзален Гас-Апаратот Hook-Up за Полнење

DEN 720.00

Тековен

Работна температура : - 20°C или помалку т 120 °C) или помалку
Начин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк : help. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на предмети
Големина или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние нема да наплата на превозот обвиненија ако одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Високо квалитетна ABS Дрво работи видов ковчегот 45 90 степени видов кутија US$ 23.com/categories_Payment. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.61 /парче
1. Ние ќе ја пратите пратката во рок од 7 дена по вашата исплата е завршен.
Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.


Останатите карактеристики

Материјал:
Дувачкиот
Притисок:
Среден Притисок
Медиуми:
Вода
моќност:
упатство
Порт Големина:
20mm
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Топката
Број На Модел На:
050505
Температура на Медиумите:
-50°-120°

Слични понуди