DAGEZI 5pcs/број 5# 6# 8# Риболов Кука Висока Јаглероден Челик Treble Куки Риболов Справи со големи Риболов Опрема

DAGEZI 5pcs/број 5 6 8 Риболов Кука Висока Јаглероден Челик Treble Куки Риболов Справи со големи Риболов

DEN 254.00
-23 %
DEN 330.24

Тековен


Рачно изработени , жица врзување , кука остар ,
На 26 шут кука , кука совет и криво, со barbs , не е лесно да се кандидира риба !
Може да се инсталира лесно да доведе , фрлија
Риба кука , три жица конекција , супер тензии !


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
5, 6, 8
Позиција:
Океански Брод Риболов
Бренд Име:
DAGEZI
Тип:
Поништена Кука
Електрични или Не:
упатство
Обликот:
водител на кука
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No

Слични понуди