JEARLYU Професионални Нокти Датотека 100x Портокал Мини Дрво Пескарење Бафер Датотеки 180/240 Sandpaper limas став manicura Помине Грижа Алатки

JEARLYU Професионални Нокти Датотека 100x Портокал Мини Дрво Пескарење Бафер Датотеки 180/240 Sandpaper limas

DEN 167.00
-12 %
DEN 190.08

Тековен

или, можете да изберете да имате замена. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. 2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.1 cm Пакет : 100pcs/многу Материјал : Sandpaper на површина,Дрво во средината ниво. Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија, TT. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе.Моден Мини Нокти Датотека Пескарење Датотеки Трајни Чистење Чакал и Песок Хартија Маникир Нокти Алатка за Еднократна употреба Cuticle Смена Бафер Големина на : 7*1*0. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума.ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
нокти датотека
Број На Модел На:
нокти датотека блок
Напон:
None
Бренд Име:
JEARLYU
Количина:
100pcs
Материјал:
Дрво
Големина:
7x1x0.7x0.1cm
боја:
Портокал
Is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво+Sandpaper
Место на Потекло:
CN;GUA
Стил:
Мини Сандер Хартија Buffers Блок
Модел Број NumberModel:
Мини Нокти Датотеки 100pcs
Состојба:
Бренд Нови
Функција:
нокти датотека 180/240
Поддршка:
Бесплатен превозот/трговија на големо
Други:
manicura manucure vernis ezflow ongle unhas

Слични понуди