висок квалитет на современи голи жена тело ѕид уметност слика за спалната соба decoraition акрил и масло бои на платно

висок квалитет на современи голи жена тело ѕид уметност слика за спалната соба decoraition акрил и масло

DEN 1273.00
-49 %
DEN 2496.00

Тековен

ние ќе се најде добар начин за да се реши проблемот Повратни информации 1.Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено.Вашето задоволство е наша извршување. Плаќање 1. Прилагодување
Репродукција/ трговија на Големо Наредби Доколку сакате да го нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика; Контактирајте со Нас Сега!! Име на производ : висок квалитет на современи голи жена тело ѕид уметност слика за спалната соба decoraition 100% акрил и масло бои на платно
ако сакате друга големина,ве молиме контактирајте ме.Ве молиме потврдете го цената и други детали со снабдувачот, пред да се изврши плаќање.5 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.Јас ќе се прошири време до можеш парцели
2.Производи кои се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даноци на трошоците. Па ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Точно & детални превозот адреса треба да се покажа дека кога ќе го поставите цел.Ако не добијат парцели пред цел затворени,контактирајте ме. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Во моментов ние accpet на услови за плаќање како што следи : Преглед,Запад Унија,Bleue,Postepay, Банкарски Трансфер, QIWI паричник. Сликата ќе биде испратена во силна и безбедна носила.
Увозни давачки, Ние не ја полните вашата никакви дополнителни даноци. Продавачот не е одговорен за било каква загуба или штета.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
16X24, 20X30, 24X32, 24x36
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Портрет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
0140
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
cm

Слични понуди