Моден секси дс доведе танчерка облека кожа за на рака mantissas женски пол костим кожна облека фаза облека

Моден секси дс доведе танчерка облека кожа за на рака mantissas женски пол костим кожна облека фаза облека

DEN 1785.00
-38 %
DEN 2879.52

Тековен


ВРАЌАЊЕ
1.Сите големина зеде од вистинска предмети.Ако постојат некои оштетувања за време на превозот или квалитет.Ние accept A Alipay, Запад Унија, TT. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ве молиме оставете ни го вашето позитивно назад. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Време на испорака 20-60 работни дена Кина пост воздухот (Да се Бразил,Русија ,е потребно долго време)
ПОВРАТНИ информации
1. Ние не сакате да воспостави долго-рок пријателски деловен однос со вас,
па вашите повратни информации е многу важна за нас.Половината и градите големина : тоа е една турнеја големина во ЦМ
Плаќање
1.
Ви благодариме за вашата поддршка!!!
.Ние брод во светот со Кина пост воздух ,во САД ,од страна на E-пакет. Ние ќе ви понуди наплата или размена
за надомест на штета. ве молиме да се разбере. ако не добиете пакет по долго време , ве молиме да се обиде да контактира со локалните поштата,понекогаш пакет биде таму.Ние прифаќаме предмет на враќање без причина, но купувачот мора да ги плати
враќање превозот цена. Ве молиме проверете ја големината на табелата сериозно пред да се одржи редот.Ние ќе ви ја испратиме нашата вашата стока во рок од 7 работни дена како Aliexpress признати
вашата исплата.
Детали
Ве молиме да обрнете внимание
1.


Останатите карактеристики

Големина:
One Size
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Бренд Име:
Ао Mi Ke Rong
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим

Слични понуди