Прекрасен Накит Принцеза намали 925 Sterling silver Бела ААА CZ Симулирани камења Свадба Ангажман Прстени за Жените, Големината 5-11

Прекрасен Накит Принцеза намали 925 Sterling silver Бела ААА CZ Симулирани камења Свадба Ангажман Прстени за

DEN 538.00
-49 %
DEN 1055.52

Тековен


Ако имате одредени рокови треба да се сретне и не се сигурни дали испорака ќе го фатат. Земете 7-15 daysdelivery време за САД
Ние не може да гарантира поштенски пат. Ве молиме да ја пресмета вашата рок и време на испорака рамка внимателно за да се избегне разочарувања. Услуга На Клиентите
Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата. И покрај тоа што е бесплатен превозот се нудат, трошоците за превозот сеуште постојат за нас. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме да не информирате пред да плаќаат. Ние ќе ги на адреса како ваш стандарден превозот адреса. Откако пакет испратено ние немаме никаква контрола за поштенски време на испорака и царинење време. Под нормални околности, превозот се потребни околу 15-30 дена. Горенаведените време на испорака рамка е за повикување само.
Големина 5-10 Накит 925 сребрен бела ААА CZ Принцеза намали Крстот Прстен свадба подарок DESCRPTION Материјал : 925 сребрен (печат S925) Големина : НИ големина 5/6/7/8/9/10 Ringbox : YES Камен : бела ААА CZ Камен тежина : 3ct Квалитет : со Висок квалитет Прстен Кутија : Да Condtion : Brand New плаќање Ние прифаќаат плаќања преку само . Ве молиме контактирајте со нас за совети пред да се плати. Купувачи се обезбеди валиден превозот адреси со неовластено се врати пакети ќе бидат блокирани засекогаш.
Испорака Детали
Превозот Време
Сите предмети ќе бидат испратени од шенжен од кина Пост Редовни Воздухопловната во рок од 2 работни дена по плаќање избришани.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса. Купувачи се одговорни за ажурирање на нивните информации и да се обезбеди правото адреси.


Останатите карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
choucong
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
YUUKH
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
Расположение Tracker
Материјал:
Кубен Циркони
Земја/Регион на Производство:
Кина
Стил:
ноктот прстен
Главната боја:
Сребро.
Метал:
925 Sterling silver
Земја на Производство:
Кина
Главниот Камен:
бел сафир

Слични понуди