Облека де соаре Цвет Faerie 2018 Долг ракав чипка банкет тост долго вечер фустан vestido де феста Партија Пром Фустани

Облека де соаре Цвет Faerie 2018 Долг ракав чипка банкет тост долго вечер фустан vestido де феста Партија Пром

DEN 4046.00
-13 %
DEN 4651.20

Тековен

Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност
Враќање & Exchange Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. Кога ќе го примите пакетот, ве молиме пробајте го објектот побрзо, без отстранување на ознаки, менување или перење тоа. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ако сакате да ја размена на објектот, треба повторно да платам за вториот превозот надомест. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно, Ние не поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).Големина На Табелата
Забелешки :
1,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја.
2, ве Молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.
3, на Овој оглас е за еден фустан само, други додатоци (ако има) не се вклучени.
Повратни информации
За вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. големина информации : биста,половината,колковите и висина со чевли. Ние ќе го цениме тоа многу
Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемите
.


Останатите карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Материјал:
Lycra,Rayon,Најлон
Деколте:
О Деколте
Ткаенина Тип:
organza
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Бал
Декорација:
Цвеќиња
Воз:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Mengsutang
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Број На Модел На:
L160316B
Моден Елемент:
Цветни Печатење
Sleeve:
Долг Ракав
Нишало тип фустан:
Принцеза Се Облекуваат
Боја Класификација:
Небото Сино
На листата Година сезона:
2017
За сцена:
Свадба партија на компанијата ќе се изврши чинот
Популарната елементи:
Ланче

Слични понуди