1PC 8ml 24 Бои Помине Гел Сјајот во Прав Лепак Bling лак Лак Трепет УВ Гел Сјај Дијамант Sequins Нокти Лак

1PC 8ml 24 Бои Помине Гел Сјајот во Прав Лепак Bling лак Лак Трепет УВ Гел Сјај Дијамант Sequins Нокти Лак

DEN 44.00
-43 %
DEN 77.76

Тековен


Опис :
100% Сосема Нов.
Направи вашите нокти да изгледаат шарени и сјајна.
Може да се меша со лак за glittery партија ноктите.
Погодна да се применуваат на УВ гел ноктите / акрилни нокти / природни нокти / итн.
Професионални Помине Уметност Алатка за Нокти Техничар.
Пакет Се Вклучени :
1* УВ Гел.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
НЕТО-WT.:
8ml
Тип:
Гел За Полски
Состојка:
ноктите гел сјај
Бренд Име:
БУ-Bauty
Количина:
1pc
Број На Модел На:
M0434-M0452
Бои:
24 бои

Слични понуди