200pcs/многу Балони Лепак Точка Латекс Балон Поправи Заболување Фолија Надувување Балон Свадба Декорација Воздух Топката Роденден Материјали

200pcs/многу Балони Лепак Точка Латекс Балон Поправи Заболување Фолија Надувување Балон Свадба Декорација Воздух

DEN 72.00
-15 %
DEN 84.48

Тековен


Опис : Име : Балон Лепак Точка Материјал : Лепак Точка И Пластични Количина : 200 парчиња Лепак Точка


Останатите карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
Балони Додатоци
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TTTplay
Обликот Стил:
Круг
Класификација:
Ballon
Број на Компјутери:
2 парчиња
Материјал:
Пластични
Име:
Балони Лепак Точка
боја:
Јасно
Објектот:
Роденден материјали
Повод:
свадба декорација

Слични понуди