50pcs 7*9*11cm јасно пластика пвц кутија за пакување, кутии за подароци/чоколадно/бонбони/козметички/торта/занаети плоштадот транспарентен пвц Кутија

50pcs 7*9*11cm јасно пластика пвц кутија за пакување, кутии за подароци/чоколадно/бонбони/козметички/торта/занаети

DEN 2081.00
-25 %
DEN 2774.40

Тековен

ПВЦ Кутија


Останатите карактеристики

боја:
Јасно
Подарок Кутија Големина:
7x9x11cm
Број На Модел На:
7x9x11
Повод:
Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број на Компјутери:
50pcs

Слични понуди