50pcs М4*32+6 мм Хексагонални најлон колона Еден главата изолација колона поддршка интервал колона Најлон пластични стапчиња

50pcs М4*32+6 мм Хексагонални најлон колона Еден главата изолација колона поддршка интервал колона Најлон пластични

DEN 277.44

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
Прозорецот Ролки
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
М4*32+6 мм

Слични понуди