Бесплатен Превозот 30мм Водоотпорен Anticorrosion Метал Копчето Префрлат на Авто-ресетирајте Annular Симбол на Моќ LED Светло Рамна Глава Копчето

Бесплатен Превозот 30мм Водоотпорен Anticorrosion Метал Копчето Префрлат на Авто-ресетирајте Annular Симбол

DEN 558.00
-7 %
DEN 600.00

Тековен


Pls Забелешка :
1. Ние имаме различни напон ,6 V, 12 V, 24 V, 36 V, 110 V и 220 V
2. Црвена, зелена , жолта , сина , бела
Кога ќе го поставите цел , pls остави порака за напон и боја ,
или ние само ви испрати 220 V , црвена боја . Ви благодариме многу .


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Бренд Име:
JoHigh
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
no
Број На Модел На:
30мм
Точка име :
метал копчето префрлате
Max. Тековната:
5A
Напон:
6/12/24/36/110/220V
контакт:
1 НЕМА+1 NC
Школка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отсечени големина:
30мм
Тип на работа:
Авто-ресетирајте
Боја:
црвено, зелено, жолто и сино бела

Слични понуди