3 реда природни црвени корални 7mm круг монистра накит во собата за жените ѓердан dangle обетки свадби годишнината подароци 17-19 B3455

3 реда природни црвени корални 7mm круг монистра накит во собата за жените ѓердан dangle обетки свадби годишнината

DEN 781.00
-40 %
DEN 1302.24

Тековен

ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор. Нашите главни производи природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.
3 реда природни црвени корални 7mm круг монистра накит во собата за жените ѓердан dangle обетки свадби годишнината подароци 17-19" B3455
Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки ѓердан
Број На Модел На:
B3455
Обликотшема:
Круг
is_customized:
No
Материјал:
Корални
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Свадба
Тип На Објект:
ѓердан обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди Моден Стил
Материјал:
Бакар
боја:
Црвена
Должина:
About 18inches
Пол:
Жените Дама Девојки
монистра големина:
7mm
Материјал:
природни црвени корални
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Партија

Слични понуди