JIGU Лаптоп со Батерија За Hp TouchSmart Tm2 WD547AA 582215-241 HSTNN-XB0Q HSTNN-DB0Q TM2-1000 TM2-1001tx TM2-1001xx TM2-1005tx

JIGU Лаптоп со Батерија За Hp TouchSmart Tm2 WD547AA 582215-241 HSTNN-XB0Q HSTNN-DB0Q TM2-1000 TM2-1001tx TM2-1001xx

DEN 815.52

Тековен

И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број,P/N), можете да ги најдете на вашата оригинална батерија. Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕ-НЕИСПРАВНИ се враќа. Производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници, празно гаранција картички, и други додатоци обезбедени од страна на производителот.Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека моделот ќе купите одговара за вашиот лаптоп или лаптоп. Ние мора да ги прими сите оригинални производи со цел да се процесира вашето враќање или размена. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Превозот надомест нема да бидат вратени. Г нема да бидат прифатени. Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгубени пратки. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба. Наплата барање ќе биде прифатено САМО кога замена предмети не се достапни.1 V-4400m Ah/49 WH
Батеријата Клетки : 6 клетки
Батеријата Боја : Црна
Инвентар : Во Парк може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби. Repack во оригинално пакување : Затворен сè што првично се примени, вклучувајќи ги и сите прирачници и слични материјали. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
tm2
Пакет:
Yes
Батеријата клетки:
6 Клетки
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Замена На Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
1 Година Гаранција

Слични понуди