Фудбал Играч Налепница Најдобрите Работи Во Животот Винил Ѕид Decals 3D Ѕидови Mural За Гроздобер Дома Декор Бесплатен Превозот

Фудбал Играч Налепница Најдобрите Работи Во Животот Винил Ѕид Decals 3D Ѕидови Mural За Гроздобер Дома Декор

DEN 148.00
-8 %
DEN 161.28

Тековен

Пред примена на decal бидете сигурни дека нема восок или мрсна производи на површината Апликација Инструкции : 1. Вашиот налепница е сега се грижи слободен!
. Внимателно позиција на налепница на саканата површина. На боја на позадина ќе биде боја на површината ќе се одржи на налепница на, или јасно дали ќе се стави на прозорецот.30 /парче US $ 7. (штити лепило додека decal е подготвен да се примени) 4. Ви благодариме однапред за вашата соработка и разбирање.59 /парче US $ 7. Тријте ја налепницата да биде сигурен трансфер лента е правилно да се почитуваат за да ја налепницата. Ние и ветуваме да се реши проблемот за вас и да ја освои't нека секој од вас надолу или вознемирени. Налепници ќе се држиме најдобро да се чисти мазни површини. Отстранување восок поддршка полека правејќи се дека налепница останува следеше транспарентен пренос лента 4. Ако постои боја на позадината на сликата, се користи само како пример. Идеална температура мора да биде помеѓу 60 F & 90 F.97 /парче US $ 7.59 /парче US $ 2.59 /парче US $ 13. Средниот слој е вашиот вистински decal или налепница (Тоа е во сендвич меѓу Апликација Лента и Восок Поддршка) 3. Не за перење во рок од 24 часа.97 /парче US $ 9.
Не-токсични,Заштита на Животната средина Сосема нов, Мода Deshion и Висок Квалитет Забелешка : Ако имате нешто незадоволство со објектот откако ќе се добие тоа, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, наместо на акција против нас. Не се применуваат на екстремно ладни или топли Површини. Горниот слој е транспарентен пренос на лента.69 /парче US $ 3. Проверете за воздушни меурчиња. Користете објект како кредитна картичка, за да бидете сигурни дека целиот налепница е целосно ја следеше површината.


Останатите карактеристики

боја:
Сива, Прилагодено Боја
Големина:
M, S, L
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Модерна
Бренд Име:
AWOO
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
DT47
Материјал:
Винил
Големина:
Medium,Small,Large
Објектот:
Фудбал Играч Ѕид Налепници
Производ големина:
три големини
ОЕМ:
Yes
Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Обликот:
фудбал играч
Е Прилагодена:
Yes
Diy декорација:
Отстранлив мода ѕид оркестарот

Слични понуди