BFDADI 2017 Бренд Пролет и Лето Мода Капи За Жените Newsboy Капи Beret Капа Шапка 5 Бои Голема Големина 57 58 59 60 61

BFDADI 2017 Бренд Пролет и Лето Мода Капи За Жените Newsboy Капи Beret Капа Шапка 5 Бои Голема Големина 57

DEN 336.00
-50 %
DEN 671.04

Тековен


Совети
Здраво, ќе се направи ред по ве молиме оставете порака или во коментар што сакате да го големина, ние ќе ви испратиме големина ви се допаѓа!!!!!!!!
Нема коментари и забелешки ќе случајно испрати големина!!!!!
Ако имате прашања, ве молиме контактирајте со нас.


Останатите карактеристики

Шапка Големина:
57, 58, 59, 60, 61
Тип На Објект:
Newsboy Капи
Материјал:
Лен,Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Бренд Име:
BFDADI
Број На Модел На:
8banyamabu2

Слични понуди