Метал Кружни Ротирачка База Камера Фотографија Плочата за Стандард Серво F17314

Метал Кружни Ротирачка База Камера Фотографија Плочата за Стандард Серво F17314

DEN 1274.00
-8 %
DEN 1384.80

Тековен


Метал Кружни Ротирачка База Камера Фотографија Плочата за Стандард Серво
Карактеристики :
материјал : алуминиум
максимален дијаметар : 120mm
вкупната висина 55 ~ 65mm (прилагодливи)
висина на диск во облик на дел без нозе е 25mm
Боја : Црна, Бела (pls изберете боја ви треба)
Пакет се вклучени :
1 x Метал Кружни Ротирачка База


Останатите карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
jmt
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал

Слични понуди