Нов N3050 SR2A9 BGA Чипсет

Нов N3050 SR2A9 BGA Чипсет

DEN 1434.24

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
Вози IC
Број На Модел На:
SR2A9
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Напон:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Состојба:
Нови
Пакет:
BGA

Слични понуди

W9812G6JH-6 TSOP
  • Обновено

W9812G6JH-6 TSOP

162.24 DEN 154.00

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние