Бесплатен Превозот 5*23*7 мм имајќи ролери ПОМ имајќи тркала ролери 3D ПЕЧАТАЧ РОЛЕРИ

Бесплатен Превозот 5*23*7 мм имајќи ролери ПОМ имајќи тркала ролери 3D ПЕЧАТАЧ РОЛЕРИ

DEN 479.04

Тековен

html
Смисла на Логистичка
Ние прифаќаме Logictic на DHL/EMS/Кина Пост Воздух Mail/ Хонгконг Пост Воздух Mail/ Сингапур Пост/ epacket!
Услови за користење на услугите
Испорака : Кога ќе се intersted во објектот, ве молиме изберете превозот метод и да платат за објект вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно.
Ние може да понудиме кориснички производи accoding да Примероци или tecnical цртање. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Pls контактирајте со нас ако сакате да го направите голема цел.


Останатите карактеристики

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
0523T
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Топката
Печати Тип:
ZZ
Број на Ред:
Единствен ред
Структура:
Длабоко Жлебот
Создаден Големина:
5mm
Надворешен дијаметар:
23mm
Број На Модел На:
0523T

Слични понуди