Forsining Tourbillon Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Вистинска Кожа За На Рака Мажи Секојдневен Види Механички Рачни Часовници Мажите Erkek Saat

Forsining Tourbillon Mens Часовници Врвот Бренд На Луксузни Вистинска Кожа За На Рака Мажи Секојдневен Види

DEN 1823.52

Тековен


Главни Карактеристики : 1. 100% Вистински Orkina Кварц Се Види. 2. Висок степен на квалитет механички се види. 3. Уникатен зрачење шема dial. 4. Челик случај со кожа бенд. 5. 12 месеци Меѓународна гаранција. Спецификација (приближно) : Случај дијаметар : 4.3*5.5 cm прибл. Случај дебелина : 14mm прибл. Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Должина : 25 см Бенд Ширина : 2.3 см Бенд материјал : Кожа. Пакет се Вклучени : - 1 x Вистински Forsining Автоматски се Види GMT876-3


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
FORSINING
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
43mm
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Затворач Тип:
Тока
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Авто Датум,Заврши Календар
Случај Обликот:
правоаголник
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Должина:
25.0 cm
Бендот Ширина:
23mm
Случај Дебелина:
14mm
Број На Модел На:
GMT876
Тип На Објект:
Рачни часовници
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни

Слични понуди