SUMRAY MXL 20T Времето Макара 4/5/6/6.35/8мм Внатрешна Создаден Мотор Појас Макара 7mm Појас Ширина Алуминиум Макара 2 ПАРЧИЊА

SUMRAY MXL 20T Времето Макара 4/5/6/6.35/8мм Внатрешна Создаден Мотор Појас Макара 7mm Појас Ширина Алуминиум

DEN 312.00
-30 %
DEN 445.92

Тековен


SUMRAY MXL 20 T Времето Макара 4/5/6/6.35/8мм Внатрешна Создаден Мотор Појас Макара 7mm Појас Ширина Алуминиум Макара за 6mm Времето Појас 2 ПАРЧИЊА
Име на производ MXL-20 T-BF Времето Макара Заби број 20 T Заби Теренот 2.032 mm Појас Ширина 7mm Внатрешна Понесе Дијаметар 4/5/6/6.35/8мм Вкупната Висина 16mm Завртки 2x M4 Материјал Алуминиум Легура Пакет MXL-20 T-BF времето макара *2 парчиња завртка M4 *4pcs
За повеќе MXL-7/11 BF времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! MXL-7-BF-7mm Појас Ширина MXL-11-BF 11mm Појас Ширина
За MXL времето појас, ве молиме кликнете на линкот подолу за вашиот избор.


Останатите карактеристики

Создаден дијаметар:
6.35 mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm
Ширина:
7mm
Број На Модел На:
MXL-20T-BF Времето Макара
Материјал:
Легура
Тип:
Времето
Бренд Име:
SUMRAY
Број на Заби:
20
Забите на теренот:
2.032 mm
Појас Ширина:
7mm
Внатрешниот Понесе Дијаметар:
4/5/6/6.35/8мм
Вкупната висина:
16mm
перформанси:
Се користи за 6mm ширина MXL времето појас
функција 1:
MXL Опрема Макара, MXL Заб Појас Макара
Карактеристика 2:
MXL Тркало Макара, MXL Синхрони Тркало Макара
функција 3:
MXL Stepper Моторни Макара, MXL CNC Појас Макара
карактеристика 4:
MXL Заби Тркало Макара, MXL Времето Појас Макара
Функција:
Се користи во 3D печатач, Ласерски/CNC машини

Слични понуди