24 Бои 3D Бонбони Сомот Помине Сјајот на Ноктите Додатоци Flocked Fuzzy Меки Нокти Villus помине уметност шминка Прав издувам velour

24 Бои 3D Бонбони Сомот Помине Сјајот на Ноктите Додатоци Flocked Fuzzy Меки Нокти Villus помине уметност шминка

DEN 46.00
-8 %
DEN 49.92

Тековен


Секој има во парк, ве молиме според боја за да изберете било која боја ви се допаѓа. ви благодариме!
Производи Детали
Материјали : најлон прав Големина : 0.6-0.8 mm Боја : 24 Бои (Како на сликите) Количеството : 10g/шише
Забелешка Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред.
Ве молиме изберете еден : )
Меѓународни Купувачи – ве Молиме љубезно ве молиме имајте во предвид :
-Тоа не е вклучена на увозните давачки, даноци, давачки во објектот цена. Ве молиме, ве молиме проверете со вашиот contry ц.и. она дополнителни трошоци ќе бидат додадени. Тоа е разликата од секоја земја.
Превозот :
Сите предмети ќе бидат dilivered во рок од 3 работни денови од Кина Пост Воздухопловната кога плаќањето е завршено. Предмети ќе пристигне во 35-60 дена. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области. Ако не може да издржи превозот период, ве молиме изберете некои локалните продавачи, ви благодариме!
Враќање :
Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот. Ви благодариме!


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
1
Материјал:
Velour & Villus
НЕТО-WT.:
10g
Број На Модел На:
Ноктите сомот во прав
Големина:
3.3 cm*3.1 cm
Употреба:
за сите прсти
Водоотпорен:
живеат отпорност на вода
боја:
24 видови на боја

Слични понуди