Топла стариот во брак неколку луѓе DMC дома декор Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид

Топла стариот во брак неколку луѓе DMC дома декор Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно

DEN 493.92

Тековен

100% точни печатени ткаенини (11ct) и бело платно (14ct). производот е бесплатен превоз од "пост кина обичен мал пакет плус", тоа не може да биде песна по пакет лево кина. ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака пред.Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available :
14 Платно Големина : 46×38cm
11 Платно Големина : 57×46cm
предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. answer : ___________________________ note : (ве молиме прочитајте го првиот) 1. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. ултра јасно професионални везови шема. моделот е отпечатена на платно (11ct), па пред да заврши крои, ткаенината не може да го допре водата, инаку дел печатени ќе исчезне. ако по 60 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за solove тоа. 100% памук производи. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот магацин, во склад забелешка : 14ct тип ве молиме да го користите 2 жици, жици, 1 жица жици до точка назад. 100% сосема нов. тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. ако ви треба за комплетен мониторинг, ве молиме изберете "кина испраќа пошта препорачува воздух", и да додадете пари за следење. употреба на растворливи материјал во заштитата на животната средина. по завршувањето на шевовите, се стави на платно во вода за половина час, а потоа и сушење, а потоа можеме да направи рамка за тоа.


Останатите карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет

Слични понуди