професионални Јапонија 440c 6cr13 6 инчен намали коса ножици поставите чистење shears сечење берберот фризерски ножици Бесплатен превозот

професионални Јапонија 440c 6cr13 6 инчен намали коса ножици поставите чистење shears сечење берберот фризерски

DEN 439.00
-5 %
DEN 461.76

Тековен


професионални Јапонија 440c 6cr13 6.0 инчен чистење shears сечење берберот се намали коса ножици поставите фризерски ножици Бесплатен превозот
Материјал : Јапонија 440 C челик
Големина : 6.0 инчен
Цврстина : 62 HRC
Чистење стапка 20%-30%
Еден сет вклучуваат : (не вклучува торба)
1 x чистење режа
1 x сечење режа
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
оган змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
28
Број На Модел На:
s42
вкупна должина:
И 17,5 см
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Големина:
6 inch
Тип:
сечење+чистење сет

Слични понуди