Озонската Генератор Прочистувач на Воздух bivolt 110-240v Ozonizer Почист Воздух и Два за Дома Ozon Почиста Ozonio Purificador Чист Воздух

Озонската Генератор Прочистувач на Воздух bivolt 110-240v Ozonizer Почист Воздух и Два за Дома Ozon Почиста

DEN 573.00
-12 %
DEN 650.88

Тековен

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
[xlmodel]-[custom]-[30328]
[xlmodel]-[custom]-[30328] Опис
Озонската Генератор Прочистувач на Воздух bivolt 110-240v Ozonizer Почист Воздух и Два за дома Ozon Почиста Ozonio Purificador Чист Воздух
72*138*35 напон : AC110-220v
Моќност : 5 W
Озонската : 100mg/h
Времето функција : 10-90mm
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[30318]
[xlmodel]-[производи]-[30318] најпопуларниот
[xlmodel]-[custom]-[30319] Повратни информации
[xlmodel]-[custom]-[30320] Превозот
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
[xlmodel]-[custom]-[30321] Наплата и Враќање
1. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.


Останатите карактеристики

боја:
AC110-240V
сертификација:
CE,RoHS
Функција:
Deodorization
Бренд Име:
Alanchi
Број На Модел На:
QC08
Извор На Енергија:
Електрични
Напојување:
Наизменични Тековната
Моќност (W):
5w
Употреба Состојба:
Апарати за домаќинство
Капацитет (CFM):
10-15
Снабдувањето Со Кислород:
Подолу 1L/мин
Примена:
10-20m3
Стил:
прочистувач на воздух
Волумен На Воздух:
50m3/h
Формалдехид Отстранување Го Оценувате:
96.20%
Апликацијата Област:
11-20㎡
Брзината На Ветерот:
Стандард
Anion Густина:
1000000pcs/м3
Инсталација:
Мини
Напон (V):
220v
Бензен Отстранување Го Оценувате:
99.00%
Бучава:
≤50dB
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
138 * 72 * 70mm
Озонската Излез:
100mg/H

Слични понуди