13*11.8 CM ДОБИ WEIMARANER Милениче Лов Куче Автомобил Налепници Мотоцикл Decals Автомобил Стил Додатоци Црна/Сребрена Ц1-0147

13*11.8 CM ДОБИ WEIMARANER Милениче Лов Куче Автомобил Налепници Мотоцикл Decals Автомобил Стил Додатоци Црна/Сребрена

DEN 54.00
-40 %
DEN 90.72

Тековен


Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Понудата Со Доверба!. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.8 CM ДОБИ WEIMARANER Милениче Лов Куче Автомобил Налепници Мотоцикл Decals Автомобил Стил Додатоци Црна/Сребрена Ц1-0147
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
С1-0147
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
11.8cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
13cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
Винил
Бродови Од:
Кина
Налепница:
автомобил налепница
боја:
црна/сребрена

Слични понуди