Универзална 5.5 мм x 2,5 mm AC DC Адаптер Конвертор 100-240V 6V 1А 1000mA Префрлување Напојување ЕУ Приклучок Адаптер за Полнач

Универзална 5.5 мм x 2,5 mm AC DC Адаптер Конвертор 100-240V 6V 1А 1000mA Префрлување Напојување ЕУ Приклучок

DEN 86.00
-10 %
DEN 95.52

Тековен


Описи :
Влезен Напон : AC 100-240 V (во Светот AC Влез)
Текст Фреквенција : 50-60 Hz
Излез : 6 V 1А
Должина на кабел : 100 CM
Совет : (-)Центар (+)Надворешна
Погоден за меѓународна употреба
DC Плус Димензија : 5.5 мм X 2,5 mm (Компатибилен со 5.5 мм X 2,5 mm и 5.5 мм X 2.1 mm)
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека DC излез и совет големина на ac адаптерот се accordant пред да конкурираат.
1 x Адаптер за Полнач


Останатите карактеристики

Приклучок Тип:
EU
Број На Модел На:
EU
Излез Тип На:
DC
врска:
Приклучок Во
Бренд Име:
alloet
Употреба:
повеќето
Излезниот Напон:
6v
Влезен Напон:
AC 100-240V (во Светот AC Влез)
Текст фреквенција:
50-60Hz
Излез:
6V 1А
Должина на кабел:
100cm
comtatible со:
5.5 мм x 2.1 мм и 5,5 mmx 2.5

Слични понуди