1yard Кристал Rhinestones Tassels Сребро Позлатен Лента Синџир Намали За венчаница Јака декорација додатоци

1yard Кристал Rhinestones Tassels Сребро Позлатен Лента Синџир Намали За венчаница Јака декорација додатоци

DEN 748.00
-22 %
DEN 959.52

Тековен

Сосема нов ,со Висок квалитет, тие се одлични за секоја прослави, шиење и diy занает.
Кристал големина : 3мм Пакет се вклучени : 1yard


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Rhinestones
Материјал:
Кристално
Техника:
Шие-На
Големина:
3mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
is_customized:
Yes

Слични понуди