48/72/108 бои Професионален Уметник Скица Маркер Пенкало, Двојно Главата на Кожата Уметност Маркер Пенкало за Училиште Студентски Материјали

48/72/108 бои Професионален Уметник Скица Маркер Пенкало, Двојно Главата на Кожата Уметност Маркер Пенкало

DEN 3146.00
-5 %
DEN 3311.52

Тековен


48/72/108 бои Професионален Уметник Скица Маркер Пенкало, Двојно Главата на Кожата Уметност Маркер Пенкало за Училиште Студентски Материјали
Промоција тука на чекање за вас,добредојде !!!
Било urgents, pls контактирајте со нас како што е подолу :
што правите кога app/ wechat/Мобилен телефон : 0086-15016711394


Останатите карактеристики

Тип:
Уметноста Маркер
Печат:
No
Број На Модел На:
MK2900-Б
Бренд Име:
М&G
Пакување:
Сет
Erasable Или Не:
No
Боја Количина:
108pcs
Квантитет На Пакет:
108 бои
Пенкало Тип:
постојан напредок
двојна глава:
Yes
Обликот:
Тркалезна глава вертикален глава
пишување:
6mm
Боја на пен:
Црна, розова црвено жолта и сл.
Боја На Број:
48 боја, 72 боја, 108 боја

Слични понуди