Секси Жените Девојка Чипка Флорални Bowknot Bowknot Свадба Партија Булчински Долна Облека Cos Нога Жартиера Појас Suspender

Секси Жените Девојка Чипка Флорални Bowknot Bowknot Свадба Партија Булчински Долна Облека Cos Нога Жартиера

DEN 64.00
-10 %
DEN 71.04

Тековен


3) Ние нудиме Кина Пост Воздух mail,e Packet,DHL,FEDEX,EMS за превозот и превозот надомест е според тежината на пратката.
5) Меѓународните Купувачи Забелешка :
а, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Фотографии Детали :
Превозот И Предавање :
1) Економија превозот обично трае 15 - 30 работни дена.
2) Точка ќе биде предаден во рок од 3-7 работни дена од расчисти исплата.
6) да ја прифатиме Alipay тука и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Секси Жените Девојка Чипка Флорални Bowknot Bowknot Свадба Партија Булчински Долна Облека Cos Нога Жартиера Појас Suspender
Описи :
Боја : Бела/Црна,Розова,Виолетова
Големина : ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на XS-M
Материјал : Чипка Флорални
Пакет содржина : 1 PC без други accessoriess. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
За Нас :
Ве молиме контактирајте со нас преку Alibaba порака.
б, ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3) Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот надомест, освен ако кога ќе се испратени на погрешна точка.
4) DHL,FEDEX,EMS Експрес сервис обично треба 5-15 работни дена за да стигне до вас.
Се враќа :
1) Неисправни стоката мора да се врати во рок од 30 дена од датумот на породување. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во рок од 1-2 Дена.
Можете да го користите "Прашајте го продавачот прашање" копчето за да контактирате со нас.
2) Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.


Останатите карактеристики

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Garters
Материјал:
Lycra,Spandex
Број На Модел На:
50
Бренд Име:
POOLANA
боја:
Црна/Бела/Розова/Роуз
Материјал:
Чипка Polyster
Големина:
One size fits XS-m
Стил:
Панк
Боја Стил:
Природна Боја

Слични понуди