8kg 4 променлива брзина Ротари Гимнастик,Полирање Машина, Накит Одлуки Алатки Накит Полирање Магнетни Полирач

8kg 4 променлива брзина Ротари Гимнастик,Полирање Машина, Накит Одлуки Алатки Накит Полирање Магнетни Полирач

DEN 7049.00
-11 %
DEN 7920.00

Тековен

Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура, мора да се плати данок од себе. Недостасува дел или нешто во оригинална состојба, тоа нема да се квалификува за било која наплата. Ние ќе се обезбеди релевантни информации до Ali Express и Alipay, како што шпедитерите' потврда и производи фотографии. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура,мора да се плати данок од себе. Вашето задоволство е секогаш во нашите врвни предвид. Ние ќе се комбинираат на превозот, кога ќе се направи повеќе купувања. Го цениме вашиот вид разбирање.Клиентите сакаат користење на Кредитна Картичка или Дебитна Картичка, кој исто така може да направи плаќање преку овие две методи. Цената не вклучува никаква царина. Повеќе купувања заштеда план : ве Молиме бидете сигурни дека еден плаќање за секоја од нив ќе го освои. Замена и наплата не ќе бидат обработени се додека не се врати објектот примени. Ние секогаш се грижи за вас, нашите ценети купувачи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку . Го цениме вашиот вид разбирање. Враќање пакет мора да биде во оригиналното пакување, сè мора да биде во нова состојба. Во рамките на гарантниот период, сите размена или отплата поради дефекти кои се слободни (Купувачот е одговорно за превозот обвиненија).
Изјава :
Пакетот ќе бидат означени како личен подарок со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Секогаш бидете сигурни дека обезбеди доволно информации за да ни помогне да се направи без проблеми испорака.
Сите производи се директно од оригиналниот производител;
Сите од нив имаат добар квалитет, конкурентна цена, совршен за техничка поддршка, и совршен по продажба на услуги;
Ќе купување на најдобар квалитет со најевтини можни цени загарантирана.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Workbenches
Објектот Висина:
5inch
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Тежина:
17
Објектот Дијаметар:
3inch
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Накит Одлуки Алатки & Опрема
Број На Модел На:
HH-RT03
Објектот Должина:
3inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Слични понуди