Чоколадо Лебди Locket Pendant Завртка Нерѓосувачки Челик Живеење Меморија Стакло Лебди Шарм Locket Pendant За Жените Подарок 10pcs

Чоколадо Лебди Locket Pendant Завртка Нерѓосувачки Челик Живеење Меморија Стакло Лебди Шарм Locket Pendant

DEN 1322.00
-5 %
DEN 1392.00

Тековен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Чоколадо Лебди Locket Pendant Завртка Нерѓосувачки Челик Живеење Меморија Стакло Лебди Шарм Locket Pendant За Жените Подарок 10pcs ве Молиме кликнете на сликата


Останатите карактеристики

Метална боја:
20mm, 25мм, 30мм
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
245345
Бренд Име:
Melone Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Повик За Потсетникот
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Locket Приврзоци
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
лебдечки locket pendant
Обликот:
Круг
боја:
Чоколадо
locket големина:
20/25/30мм
Употреба:
DIY Locket Pendant За Подарок

Слични понуди