19.5 V 4.62 НА 90W Лаптоп AC Адаптер за Полнач за Лаптоп Конектор Приклучок За Dell Inspiron N4110 N5010 N5030 N5110 N7010 N7110

19.5 V 4.62 НА 90W Лаптоп AC Адаптер за Полнач за Лаптоп Конектор Приклучок За Dell Inspiron N4110 N5010 N5030

DEN 737.00
-5 %
DEN 775.68

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
4.62 На
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
За Dell,Универзална
Број На Модел На:
PA-10
Приклучок Тип:
НИ велика БРИТАНИЈА АУ ЕУ глас во акционерско, ние испрати само една.
На текст:
100-240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакет вклучувајќи:
Еден AC Адаптер + Една Врвца
Конектор големина:
7.4 мм*5.0 mm
Компатибилни модели:
N4110 N5010 N5030 N5110 N7010 N7110

Слични понуди