Висок Квалитет Сатен Мат Хром Тифани Сина Винил Заврши Лист Меур За Слободни Автомобил Стил, Големина:1.52*20М/Ролна

Висок Квалитет Сатен Мат Хром Тифани Сина Винил Заврши Лист Меур За Слободни Автомобил Стил, Големина:1.52*20М/Ролна

DEN 8223.00
-11 %
DEN 9239.04

Тековен

Тоа е моќта што можеме да направиме подобро и подобро. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Ве молиме да се направи исплата во рок од ТРИ дена по нарачката.16 mm Ослободување Хартија 140 g Материјал ПВЦ Пакет Големина 155*12*12cm/Картон Воздух Ослободување/Меур Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 3 години, Затворен 6 години Отпорни на Температура -40°c~90°c (-40°F~194°F)
[1] Овој мат хром винил филмот е растеглив, може да се ре-крена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на целиот автомобил(ентериер и екстериер површина), мотор или на мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација!
[2] Висок квалитет лепак, не штети на вашиот автомобил боја, без било остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил, вашиот автомобил ќе изгледа сосема нов автомобил, дури и многу години подоцна. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред. Ги красат вашата кола убаво и, исто така, го заштитите вашиот автомобил совршено. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, и да ви даде задоволително решение.
[3] Грб на винил е со Одвод на Воздух/Air Издание/Ер Слободни Изворот, направете го тоа лесно да се заврши и да го ОДБИЕ меурчиња.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Целото Тело
Бренд Име:
aomior
Име На Модел:
NSMC-14
категорија:
ПВЦ
Објектот Ширина:
5ft
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
155cm
Објектот Должина:
65ft
Објектот Дијаметар:
15cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Мат Хром Винил Ролна
боја:
Тифани Сина
Големина:
1.52*20M/Roll (5ft x 65ft)

Слични понуди