CT351089 компатибилен печатач чип ресетирате за Xerox DocuCentre-V 2060 3060 3065 ApeosPort-V 2060 3060 3065 тапан кертриџ чип

CT351089 компатибилен печатач чип ресетирате за Xerox DocuCentre-V 2060 3060 3065 ApeosPort-V 2060 3060 3065

DEN 312.00

Тековен


Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден. Вашето мислење е навистина важно за нас , ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.
Услуга по продажбата гаранција :
Ние сме професионален тим ќе ви помогне да ги реши вашите технички проблем.
Нашите главни производи : Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен for NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Забелешка : Ако други чипови можете исто така ќе треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене или ме остави порака. Ние, исто така, имаат opc тапан, тонер кертриџ и други печатач резервни делови.
Пакет :
Nuetral пакет
Еден пакување со анти-статички и кеси.Ако сеуште не ја прими стоката во одредено време, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи времето за испорака. Се надевам дека ќе може да се разбере.
За Кина Пост Воздух Пошта, што е потребно за 1-3 месеци до вашата земја, бидејќи на евтини товар.
Повратни информации
1.,Ltd, која е основана во 2002 година има млад и енергичен тим. Ние нудиме бесплатно следење на број што е можно превозот надвор. Брод-time : ние ќе го испратите вашиот пакет од 1-3 дена, по добиено вашето плаќање.


Останатите карактеристики

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
DocuCentre-V 2060/3060/3065, ApeosPort-V 2060/3060/3065
Компатибилен Бренд:
за Xerox
Модел На Печатач:
Чип за Xerox DocuCentre-V 2060/3060/3065, ApeosPort-V 2060/3060/3065
кертриџ број:
CT351089
Принос страница:
#
боја:
Црна
време на испорака:
1-3 дена по добивањето на уплатата
Превозот начини:
DHL, FEDEX, UPS-ОТ, EMS, ТНТ
Пакет:
Еден пакување, Неутрален пакување, или како вашето барање

Слични понуди