дева марија, накит сетови за жените hight квалитетни нерѓосувачки челик верски накит поставите pendant ѓердан earring поставите UE0131

дева марија, накит сетови за жените hight квалитетни нерѓосувачки челик верски накит поставите pendant ѓердан

DEN 116.00
-35 %
DEN 179.04

ТековенОстанатите карактеристики

Метална боја:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
52cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс,Жени,Девојки
is_customized:
No
Број На Модел На:
UE0131
Стил:
Религиски
Метали Тип:
Волфрам,Титаниум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Смола
Бренд Име:
yunkingdom
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 пар Обетки и 1 компјутер ѓердани
Верски Тип:
Кристијан
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни
Стил:
прекрасна, мода ,тренд, слатки, едноставно
Синџир должина:
Како на сликата прикажани

Слични понуди