10pcs/многу Нови HCNW3120 HCNW-3120 СОП-8 Оптички isolator фотоелектрически спојка AHCNW3120

10pcs/многу Нови HCNW3120 HCNW-3120 СОП-8 Оптички isolator фотоелектрически спојка AHCNW3120

DEN 254.40

Тековен


Шенжен Fengshengxin Electroni кс Ко. Ltd е професионална ангажирани во електронски компоненти понудата на компанијата, компанијата на "угледот прв, прв клиент" принципот, со пофалби и довербата на голем број клиенти дома и во странство. Во помош и поддршка на поголемиот дел од клиентите, во жестоката конкуренција на пазарот, корпоративни иновации, постепено се развива во нова област на e-commerce има направено голем развој, и е формирана збир на уникатни управување и работа со систем. Во клиент за управување и продажен менаџмент, има постигнато канцеларија автоматизација. Компанијата информации преку Интернет дека многу од превозникот, интегрирани кола да се справи со промената на пазарот, даде целосна претстава за предностите на високата технологија, за да се обезбедат квалитетни услуги на нашите клиенти.
Компанијата изобилство набавка, испорака брзо, во врската, има добра репутација.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
HCNW3120
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
FSXSEMI
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
IC
Примена:
Меѓународниот стандард

Слични понуди