Вистински Нови LCD Видео Лента Flex Кабел За ASUS UL80 UL80A UL80AT UL80J UL80JV UL80V лаптоп LED LVDS ВИДЕО КАБЕЛ 1422-00RC000

Вистински Нови LCD Видео Лента Flex Кабел За ASUS UL80 UL80A UL80AT UL80J UL80JV UL80V лаптоп LED LVDS ВИДЕО

DEN 730.00
-5 %
DEN 768.00

Тековен


Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.


Останатите карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
TSZPY
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
UL80 UL80A UL80AT UL80J UL80JV UL80V
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Нови:
за Asus
Тип:
кабел

Слични понуди