U7 Дама Парфем Шише Pendant Жените Ѓердан Мода Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Шише Носителот Ѓердан Трговија На Големо P770

U7 Дама Парфем Шише Pendant Жените Ѓердан Мода Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Шише Носителот Ѓердан Трговија

DEN 311.00
-50 %
DEN 622.08

Тековен

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓердан Мажите P810
Гитара


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
U7
Пол:
Жените
Број На Модел На:
P770
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
3.9 CM (1.6 инчи)
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
шише pendant:
парфем шише
База Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
синџир ширина:
3ММ(0.1 инчи)
Должина На Синџирот :
50cm+5cm(20+2 инчи)
Без Никел:
Yes
опции:
Злато/Сребрена Боја
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок

Слични понуди