Еден човек-направени производ продажба на 5 шафран декоративни цвет раководител Poinsettia high-end Европската вештачки цвеќиња 7154

Еден човек-направени производ продажба на 5 шафран декоративни цвет раководител Poinsettia high-end Европската

DEN 308.00
-5 %
DEN 324.48

Тековен


Гаранција и Гаранција :
6 месеци гаранција.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : Ние прогласи пакет детали за опис на секој производ, ве молиме chweck во тоа.


Останатите карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
Цвеќиња 7154
Материјал:
Сомот
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Poinsettia

Слични понуди