0.3 mm Златна Cannetille Кабелот+DIy Накит Додатоци Twine Ply Предиво Purl Канапи Shamballa Хривнија Ресни Јаже Обетки String

0.3 mm Златна Cannetille Кабелот+DIy Накит Додатоци Twine Ply Предиво Purl Канапи Shamballa Хривнија Ресни

DEN 955.20

Тековен

com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.
Јас ќе ви даде добро решение. Вашиот добар фидбек
е многу ценет.com
EMS
www. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации , ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.5 mm : 5000m/ролна , 0. Само ако треба,
ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.Ви благодариме!
Материјал :
Најлон кабелот
Големина на :
0.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www.
Добредојдовте на нашата продавница!
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.8 mm : 350m/тркалаат ;1mm : 250m/ролна
Боја :
Шарени, Како ќе ги собереш
Количина :
Ќе добиете една ролна, како ќе ги собереш многу од оваа точка во листата цена
Бренд :
Answer : ___________________________ Note :
Повеќе Бои :
Актуелни :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се
различни од опис.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
0.03cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
0.5 mm
Бренд Име:
BETENSH
Производ Карактеристики:
Cannetille
Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
70000cm
Објектот Тежина:
200g
Објектот Ширина:
0.03cm
Објектот Висина:
70000cm
Големина:
0.5mm

Слични понуди