35pcs/многу 20cm/8 инчен Каки Круг Ткиво Хартија Зголеми Цвет Топки Свадба на Божиќ Декорација 28 Бои Може да Се Choosed

35pcs/многу 20cm/8 инчен Каки Круг Ткиво Хартија Зголеми Цвет Топки Свадба на Божиќ Декорација 28 Бои Може

DEN 777.60

Тековен

Овие се одличен прилог на секој настан. Секој гарланд доаѓа со 6 пом пом пред прикачен на лента. Забавата не запира тука.
Ова ткиво гарланд влакно е направен од хартија и содржи еден пред нанижани 6 ft долго garlands со шест пом пом е во прилог на влакно. Прав сина и розова може да се користи за бебето тушеви, бела и акцент бои може да се користи за свадба приеми.
Нашите ткиво пом пом garlands се совршени за string низ секоја соба во куќата или настан центар. На пом poms дури и може да бидат поставени околу свеќа носители, служење, и го направија во центар парче за вечера. Овие garlands се апсолутно мора во секое бебето тушеви, булчински врнежи, или роденден страни.
Ткиво пом пом garlands/пом пом ткиво цветни топки/ткиво цвет пом poms
Хартија пом poms чини дека да се плови во средината на воздух. Употреба се исклучително разновиден. Декоратерите ги користите за бебето тушеви, свадби, родендени, и некои од нив ги користат за постојана украси. Тие обезбедуваат cheery и елегантен начин за да додадете повеќе боја или помек атмосфера за проба вечери, бебето тушеви, булчински врнежи, или дури и роденден страни. Вие едноставно можете да се одвиваат на влакно и пената до Пом Пом и висат на насоки каде и да сте.За цел целосно износ Над Потоа $149, ќе Слободни брод од Експрес (EMS,DHL,FEDEX или UPSсите бесплатно ) торба
Карактеристики :
100% Сосема Нов и висок квалитет
Име : 35pcs/многу 20cm/8 инчен Каки Круг Ткиво Хартија Зголеми Цвет Топки Свадба на Божиќ Декорација 28 Бои Може да Се Choosed
Боја : 28 бои, Како фотографии (ве молиме, известете боја НЕМА во вашата нарачка, или ние ќе ги испрати во мешани боја)
Големина : 8 инчен=20cm
количина : 35 компјутери
Материјал : Добро Ткиво Хартија (Нема Загадување) ,
Употреба : свадба drape декорација, свадба позадина, Столици соби archways декорација, партија декорација, DIY рачно производство, свадба се облекуваат за партијата се облекуваат и др.


Останатите карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
GSCRAFTS
Број На Модел На:
TPF-835
Повод:
Божиќ
Стил:
Цвет
Тип:
Ткиво Хартија Пом Poms
Се Одвиваат Големина:
20*34cm
is_customized:
Yes
Употреба:
бебето тушеви/роденден/Божиќ/вечера/свадби
Вид:
Каки Круг Ткиво Хартија Зголеми Цвет Топки
Шарени Poms:
зелена сина, портокалова, црвена, беж, виолетова, roes, бела, жолта, розова
Количина:
35pcs/многу
Големина:
8 inch 20cm
Примена:
Автомобил, Соба, свадба , роденден декорација
Стил:
Цвет

Слични понуди