Станот Носот Клешти Прави Рака Алатки Стегање Поправка Plier Beading Jeweller Алатка Опрема DIY изработка на алатки

Станот Носот Клешти Прави Рака Алатки Стегање Поправка Plier Beading Jeweller Алатка Опрема DIY изработка на

DEN 475.00
-10 %
DEN 527.52

Тековен

Техника Параметри * Состојба : 100% сосема нов * Материјал : не ' рѓосувачки челик * Должина : 160mm * Отвори & затвори прстен, крива или исправи pin, клип рамен мушка
Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Слични понуди