HotSale За Хонда CBR 600 F5 2005 2006 cbr 600 f5 05 06 Иридиум Шофершајбната ветробранското стакло Двоен Меур CBR600 cbr600 CBR600RR rr RR

HotSale За Хонда CBR 600 F5 2005 2006 cbr 600 f5 05 06 Иридиум Шофершајбната ветробранското стакло Двоен Меур

DEN 1048.00
-6 %
DEN 1114.56

Тековен

Погодни за : За Хонда CBR600 RR F5 2005-2006 Сосема Нов Шофершајбната Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Боја : Она што го гледате е она што ќе Го добиете слика покажува во вид на снимање Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
CBR600RR 05-06
Објектот Ширина:
0inch
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
1kg

Слични понуди