Ultralight Мажи Жени Сонце Заштитни Работи Јакна Кожа Палто Отворен Спортскиот Риболов Пешачење Пешачење Windbreaker Велосипедизам Џерси

Ultralight Мажи Жени Сонце Заштитни Работи Јакна Кожа Палто Отворен Спортскиот Риболов Пешачење Пешачење Windbreaker

DEN 507.00
-41 %
DEN 859.68

Тековен

Ultralight Мажи Жени Сонце Заштитни Работи Јакна Кожа Палто Отворен Спортскиот Риболов Пешачење Пешачење Windbreaker Велосипедизам Џерси
Опис :
Одговараат за : Велосипедизам,планинарење,кампување,риболов,трчање,фитнес и така натаму. Водоотпорен : За секојдневна малку дожд, но не и поројниот дожд или големи вода. Windproof : За пролет,лето,есен не се за Зима,pls внимание!
Големина : S/M/L/XL/XXL/3 XL/4 XL
S : Биста 102cm Ракав должина 61cm Должина 60см Рамо 44cm M : Биста 104cm Ракав должина 62cm Должина 62cm Рамо 45см L : Биста 106cm Ракав должина 63cm Должина 64cm Рамо 46cm XL : Биста 108cm Ракав должина 64cm Должина 66cm Рамо 47cm XXL : Биста 112cm Ракав должина 65cm Должина 68cm Рамо 48cm 3 XL : Биста 120cm Ракав должина 66cm Должина 70cm Рамо 49cm 4 XL : Биста 124cm Ракав должина 68cm Должина 72cm Рамо 51cm Забелешка : 1cm=0.394 инчен 1cm=0.011 yd Pls дозволете 2-3cm грешка, бидејќи на прирачник за мерење. За боја, таму можеби некои разлика од сликата, бидејќи на светлината и на екранот. Сите наши производи се во Азија големина, обично тоа е Една-две големина помала од НАС/ЕУ големина, ве молиме имајте на ум, ви благодариме!
Боја : 4 бои
Пакет : 1pc*кожата јакна


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Тежина:
130g
Функција:
Водоотпорен,Брз Сува,Windproof
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
QUESHARK
Отворено Јакна Тип:
Сонце Заштитни
Пол:
Љубовници
Материјал Технологија:
CoolMax
Обвивка Материјал:
Полиестер
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Слични понуди