5V-12V DC Brushless Возачот Одбор Контролер За Хард Диск Моторни 3/4 Жица

5V-12V DC Brushless Возачот Одбор Контролер За Хард Диск Моторни 3/4 Жица

DEN 165.00
-5 %
DEN 173.76

Тековен

Ви благодариме за вашата поддршка!
Драг пријател, Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Пластични и Електрични компоненти
Боја : Зелена и Црна
Возачот на одборот може да се вози хард диск, brushless мотор ,ЦД-РОМ, brushless мотор и така натаму , микро 3-жица или 4-жица
без сала brushless мотор ,
Тоа е се јават напон заштита , во Текот тековната заштита , Фаза инверзија контрола
Возачот напон : DC5-12v
Работен напон : ≤1. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
Како да се идентификуваат четири линија моторни јавни порт : употреба на отпор на multimeter * брзини овој тест четири терминал,Еден од
терминали и на други три терминал отпор вредност на минималните и еднакви
Па тоа е COM терминал
Големина : 6*4. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби, бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5 за да бидете сигурни дека вашиот секоја цел помалку од $5, Русија помалку од $2.77"
Количина : 1 Pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашиот поддржува!
.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
diymore
Излез Тип На:
Pls проверете опис
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Pls проверете опис

Слични понуди