Нови Прилично момче и тигар Портрет DMC дома декор Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид

Нови Прилично момче и тигар Портрет DMC дома декор Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно

DEN 335.52

Тековен

исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. 100% сосема нов. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. ако по 60 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за solove тоа. тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. ако ви треба за комплетен мониторинг, ве молиме изберете "кина испраќа пошта препорачува воздух", и да додадете пари за следење. ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака пред. ве молиме не го отворите спорови во рок од 60 дена. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. ултра јасно професионални везови шема. производот е бесплатен превоз од "пост кина обичен мал пакет плус", тоа не може да биде песна по пакет лево кина.Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available :
14 Платно Големина : 26×37cm
11 Платно Големина : 34×44cm
предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот магацин, во склад забелешка : 14ct тип ве молиме да го користите 2 жици, жици, 1 жица жици до точка назад. 100% точни печатени ткаенини (11ct) и бело платно (14ct). моделот е отпечатена на платно (11ct), па пред да заврши крои, ткаенината не може да го допре водата, инаку дел печатени ќе исчезне. answer : ___________________________ note : (ве молиме прочитајте го првиот) 1. 100% памук производи. употреба на растворливи материјал во заштитата на животната средина.


Останатите карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет

Слични понуди