10 пара/многу жени Сомот Откачи Свила Предиво Памук-Единствена задебелување носат-отпорни на влага wicking лизга отпорни на кратки чорапи

10 пара/многу жени Сомот Откачи Свила Предиво Памук-Единствена задебелување носат-отпорни на влага wicking

DEN 404.00
-15 %
DEN 475.20

Тековен

големина на нозете : 22-25cm (НИ 5-8,велика БРИТАНИЈА 4-7,ЕУ 36-40)
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена (aliexpress ние ќе го провери вашиот
кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со
производ,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae happe
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Понудата Со Доверба!
.
За нас
Ние, АМЕ КОРПОРАЦИЈА, се специјализирани во облека поле за околу 30 години од 1983 година.боја : иста боја во еден многу или повеќе бои, во еден многу
3.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Yiwu е најголемиот мали артикли на пазарот во Кина.
Добредојдовте на нашата продавница !
1. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Објектот Должина:
25 cm
Број На Модел На:
S065-10
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук,Spandex,Најлон
Бренд Име:
Shulammitelily

Слични понуди